سال‌های سیاه بهمن ماه وارد بازار می‌شود + تصاویر بازی

۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳

بازی رایانه ای سال‌های سیاه به تهیه کنندگی مرتضی دستخوار بهمن ماه سال ‌جاری توسط شرکت بهبود رایانه پرداز”‌مدرن” به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی نخستین بازی دنیای بازی ماجرایی ایرانی که روایتگر حوادث کودتای سیاه سال 1332 است ، پس از سه سال تولید مستمر و بدون وقفه با اتمام مرحله دوبله فارسی به گام آخر یعنی تست و رفع اشکال رسیده و به زودی توسط شرکت بهبود رایانه پرداز “مدرن” به بازار عرضه می‌شود.
این بازی یک ادونچر دنیای باز با داستانی پر پیچ خم است که با یک روایت چند وجهی در طهران و لندن و دو کارکتر تاریخی به بررسی زوایای تلخ کودتا در بستر تاریخی – دراماتیک می‌پردازد. بیش از بیست محیط داخلی و دو شهر طهران ولندن شما را در محیطی نوستالژیک قرار می‌دهد تا با گره‌های داستانی پرکشش این رویداد تاریخی اعم از قتل ، خیانت ، تعقیب و گریز ، تفکر و نیرنگ همراه باشید.
بیش از بیست نفر صدا پیشه نام آشنا کار دوبلاژ این بازی رایانه ای را بر عهده داشتند و نزدیک به 28 کاراکتر در بازی صداگذاری شده است .
همچنین با ترکیب انیمیشن های دستی و موشن کپچر سعی شده است روایتی لطیف و واقعی در بازی وجود داشته باشد ، این مهم با شبیه سازی جمعیت ، آب و هوا و شب و روز در شهرها و رانندگی و دوچرخه‌سواری نیز کامل‌تر شده و پویایی بی نظیری در این بازی مشاهده می‌شود.
بازی رایانه ای سال‌های سیاه به تهیه کنندگی مرتضی دستخوار بهمن ماه سال جاری توسط شرکت بهبود رایانه پرداز ” مدرن” به بازار عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید