آیا Square Enix مشغول ساخت یک بازی آنلاین در ارتباط با Final Fantasy XV می باشد؟

۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۶

اکثر عناوین Final Fantasy را ما به عنوان یک بازی آفلاین در سبک JRPG (نقش آفرینی ژاپنی) میدانیم. با این حال به نظر می رسد که Square Enix قصد دارد چنین قائده ای را برای Final Fantasy XV تغییر دهد و ما شاهد یک بخش آنلاین هم باشیم زیرا سازندگان به دنبال یک فرد خبره در بخش آنلاین می گردند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در اگهی مورد نظر آمده است که سازندگان به دنبال فردی برای ساخت “یک عنوان جدید در ارتباط با Final Fantasy XV” می باشند. فرد داوطلب می بایست تمامی نیازهای این بخش را برآورد کرده و پس از کلید خوردن پروژه هم نظارت خود را ادامه دهد. از مهارت های مورد نیاز در این آگهی می توان به مدیریت آنلاین، تولیدات بازی ها، پرداخت پول، دانش مرتبط با بازی ها و حتی علاقه به بازی های PC اشاره کرد.

لازم به ذکر است که خود شرکت Square Enix هنوز معرفی رسمی را انجام نداده است و حتی این احتمال هم وجود دارد که پروژه معرفی نشده لغو شود. با این حال بسیار جالب خواهد بود که یک بازی “در ارتباط” با Final Fantasy XV و محوریت عناصر آنلاین ساخته شود.

Final Fantasy XV یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت Square Enix ساخته و برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. مضمون این بازی که پانزدهمین عنوان اصلی در سری Final Fantasy قلمداد می شود، کاملا با عناوین سری قبل فاصله گرفته است. بدین معنی که فضای بازی بسیار تاریک تر خواهد بود و شخصیت ها واقع گرایانه تر هستند. Final Fantasy XV از یک جهان باز بهره می برد که شما می توانید با وسایل نقلیه در آن آزادانه گردش کنید. همچنین سیستم مبارزات آن مانند Kingdom Hearts طراحی شده است که مبنای آن جابجایی بین قدرت ها و اسلحه ها می باشد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید