مشکلات PlayStation Network بازگشته اند

۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۳

به نظر می رسد که دوباره مشکلات بسیار جدی گریبان گیر کاربران PlayStation Network در کنسول های Playstation 3 ،Playstation 4 و Playstation Vita شده است زیرا اتصال یک سری از کاربران به PSN ناگهان قطع می شود و انجام گیم پلی آنلاین را هم برای آنها غیر ممکن می کند. با ما در ادامه مطلب برای توضیحات بیشتر همراه باشید.

با اینکه شکایات در شبکه های اجتماعی سر به فلک کشیده است، ظاهرا این مشکل تمام کاربران را درگیر نکرده و فقط برخی به آن دچار شده اند. شرکت سونی در صفحه پشتیبانی PlayStation اعلام کرده است که این مسئله به خاطر مشکل “اتصالات متناوب” می باشد.

قطعی های مذکور در برنامه PlayStation App نیز به چشم می خورند و شما نمی توانید لیست دوستان خود را ببینید که چه کسی آنلاین است. البته پس از چند دقیقه لیست مورد نظر نمایش داده شد اما اطلاعات آن و تعداد دوستان کاملا غلط است.

مشکلات Xbox Live و PlayStation Network چند روز پیش پس از یک حمله سنگین DDoS آغاز شد. PSN برای مدتی کاملا خود را بازیابی کرد اما هنوز مشکلات مختلف، کاربران بسیاری را رها نکرده اند.

تعطیلات کریسمس روزهای بسیار مهمی برای سونی و مایکروسافت در زمینه ارائه خدمات آنلاین محسوب می شود و بهتر است که هر چه سریعتر فکری به حال مشکلات کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید