اطلاعات جدیدی از نحوی عملکرد Dying Light بر روی Xbox One با استفاده از آخرین بروزرسانی این کنسول منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۵

دیگر مدت چندانی به انتشار بازی مورد انتظار  استودیو Techland یعنی  Dying Light باقی نمانده است. عنوانی که پیش از این مشخص شده است با کیفیت 1080p و 30FPS بر روی هر دو کنسول نسل هشتمی ( PS4 / Xbox One ) به اجرا در می آید. حال تیم سازنده ی این بازی اعلام کرده است به منظور بهبود عملکرد Dying Light بر روی Xbox One این تیم از آخرین به روزرسانی این کنسول برای بهینه سازی بازی خود بر روی آن استفاده کرده است.

در همینه زمینه سرپرست تیم طراحی بازی آقای Maciej Binkowski  در محاصبه ی اخیر خود بیان داشته اند که :

ما از آخرین به روزرسانی نرم افزاری این کنسول که در 12 دسامبر منتشر شد استفاده نمودیم. که از ویژگی های آن می توان به بهبود کنترل بر روی ESRAM اشاره کرد. همچنین API جدید این توانایی را به شما می دهد که استفاده ی بهتری از ESRAM داشته باشید و این ابزار ( (PIX ) این قابلیت را ایجاد کرده است تا ما بهینه سازی بهتری را از این عنوان شاهد باشیم.

برای آن دسته از افرادی که در مورد PIX بی اطلاع هستند می بایست گفت، این ابزار وسیله ای است که به توسعه دهندگان بازی کمک می کند تا آنها از مشکلات عنوان خود بر روی Xbox بکاهند و باعث بهبود عملکرد برنامه های کاربردی همچون Direct3D می شود. افزون بر این، این بروزرسانی منتشر شده از سوی شرکت مایکروسافت به برخی بازی های AAA همچون Destiny و Grand Theft Auto 5 نیز برای رسیدن به کیفیت 1080p کمک نموده است. در پایان شایان به ذکر است که ماه آینده بازی Dying Light برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC روانه ی بازار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید