Croteam مچ پایرت های بازی The Talos Principle را می گیرد

۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۸

بازی The Talos Principle اوایل این ماه بود که منتشر شد و به خاطر گیم پلی هوشمندانه و طراحی بسیار خوب معماها، نظرات مثبتی را هم به سمت خود جذب کرد. با این حال همیشه سر و کله عده ای پیدا می شود که می خواهند بازی ها را به صورت غیر قانونی و رایگان تهیه کرده یا همان پایرت کنند. در حال حاضر تیر این افراد برای جدیدترین ساخته استدیو Croteam به سنگ خورده است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

داستان از آنجایی شروع شد که کاربری در یکی از انجمن های سایت Steam که برای بازی The Talos Principle ترتیب داده شده بود، اقدام به شکایت از یک باگ اعصاب خورد کن کرد. طبق توضیحات این فرد، در بخشی از گیم پلی شما درون یک آسانسور گیر می کنید و نمی توانید دیگر از آن خارج شوید. چندی بعد یک کاربر دیگر تایید کرد که این مسئله به خاطر باگ نیست و استدیو Croteam یک جور سیستم ضدسرقت را با این روش برای بازی خود تهیه کرده است. چندسال پیش بود که Croteam همین کار را هم برای Sam 3: BFE پیاده کرد و به موجب سیستم اشاره شده، بازی یک عقرب غول آسا را ایجاد می کرد که کشتن آن غیر ممکن بود.

تصویر زیر متن شکایت است که سازندگان The Talos Principle هم آن را در سایت توئیتر پخش کرده اند:

بازی The Talos Principle را شما می توانید هم اکنون برای PC و PS4 تهیه کنید. متوسط امتیازات این بازی در سایت متاکریتیک 87/100 می باشد.

0
0