گیفت کارت
گیفت کارت

شاهد تصاویر هنری جدیدی از عنوان Final Fantasy XV باشید

۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸

در نمایشگاه Fiesta 2014 واقع در Kuala Lumpur، مالزی، شرکت Square Enix دارای برنامه ای با نام “تاریخچه و آینده فرانچایز Final Fantasy” بود. در طی این نمایش طراح و سازنده ارشد عنوان Final Fantasy XV، آقای Wan Hazmer تصاویر هنری جدیدی از بازی را به نمایش در آورند که نشان دهنده مناطق زیبای شهری با نام Lestallum می باشد. همانطور که می دانید گیم پلی ای که اخیراً از بازی منتشر شده بود، نیز از همین شهر است.

علاوه بر این تصاویر همچنین اطلاعات جدیدی نیز در مورد عناصر جدید این شهر دیروز منتشر و اعلام شده است.

  • شهر جدید بازی با نام Lestallum از فیلم Back to the Future 2 الهام گرفته است. این فیلم، فیلم مورد علاقه ی آقای Wan Hazmer است. در قسمت های اول ورود به این شهر، Marty McFly به آینده سفر می کند و این شهر را با ماشین هایی در حال پرواز می بیند. در این کنار مردم هستند که به صورت معمولی در حال راه رفتن هستند و حسی کاملاً وابسطه به سبک و نوع اصلی پایه و اصلی سری بازی های Final Fantasy در این شهر را دارند!
  • همچنین در شهر شکافی وجود دارد که پس از گذشت زمان با طرف دیگر شکاف شهر Lestallum آشنا خواهید شد و آن را مشاهده خواهید کرد.
  • در این شهر طنابراه ها “Ropeway ها” برای داشتن جلوه های صنعتی تغییراتی کرده اند. این طنابراه ها گاهی اوقات شامل فلزات سفید می شوند. متاسفانه تاکنون اطلاعاتی در مورد این فلزات سفید در این مناطق منتشر و اعلام نشده است.
  • در زمین دودکش هایی وجود دارند که از آن ها بخار خارج می شود. این دود کش ها و بخارها الهام گرفته از شهر New York می باشد.

در زیر می توانید تصاویر هنری جدیدِ منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید. همچنین تصاویر هنری منتشر شده، نشان دهنده ی برخی از NPC های موجود در بازی مانند پیرمرد، مرد میان سال، کارگر و خانم می شود. علاوه بر این می توانید برخی از ساختمان ها و مکان هایی که در آن ها مستقر شوید را نیز در تصاویر مشاهده کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید