آیا Resident Evil Zero HD در دست ساخت است؟

۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۳

بازی Resident Evil Remake خیلی وقت است که معرفی شده. نسخه بازسازی شده از اولین عنوان در سری بازی Resident Evil با گرافیک به روز شده و امکانات مختلف دیگر. اینطور که به نظر می رسد شرکت Capcom قصد دارد چنین برنامه ای را برای Resident Evil Zero نیز پیاده کند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که می دانید شما با پیش خرید بازی Resident Evil Remake، یک تم مخصوص را هم برای کنسول Playstation 4 دریافت می کنید. به تازگی هم شرکت Capcom صفحه وبسایت ژاپنی خود را آپدیت کرده است و تصویری را از تم مذکور قرار داده اما در این تصویر یک نکته جالب نفهته است. آن آیکونی که در عکس زیر مشاهده می کنید، متعلق به بازی Resident Evil Zero می باشد و احتمالا ما شاهد معرفی نسخه HD  و بازسازی شده این عنوان در آینده نزدیک خواهیم بود.

تصویر منتشر شده از تم که به Resident Evil Zero HD اشاره دارد

Resident Evil Zero یکی از عناوین مهم در سری بازی Resident Evil قلمداد می شود که در سال 2002 برای کنسول GameCube منتشر شده بود. برخلاف اکثر عناوین این سری که همیشه کنترل تنها یک شخصیت را از اول تا آخر بر عهده دارید، Zero کنترل دو شخصیت به نام های Rebecca Chambers و Billy Coen را بر عهده شما می گذاشت که می بایستی بین آنها جابجایی هم انجام می دادید تا اینکه پیشروی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید