با جدیدترین اطلاعات از گیم پلی Final Fantasy 15 همراه ما باشید

۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲

امروز اطلاعات بسیار جالبی از بازی Final Fantasy 15 بدستمان رسیده است. در این بازی شما دارای حمالات گروهی ویژه خواهید بود و کاربردهای MP هم بر خلاف گذشته تغییراتی به خود دیده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا این جزئیات را بررسی کنیم.

آقای Hajime Tabata طی صحبت های خود با مجله ژاپنی Famitsu اعلام کرده اند که در زمان مبارزات، اعضای گروه شما می توانند متحد شوند تا اینکه حملات ویژه ای را پیاده کنند. چنین ویژگی هنوز مراحل ساخت را پشت سر می گذارد اما طبق گفت های سازندگان، برای بهره مندی از چنین قابلیتی، شما بایستی دقیقا دکمه زنی های خود را زمان بندی کنید. بازیکنان در میدان مبارزه از چندین سلاح مختلف می توانند به صورت همزمان استفاده کنند اما در این میان یک اسلحه، به عنوان سلاح اصلی شناخته می شود. این اسلحه تعیین کننده حملات ویژه ای خواهد بود که به آنها اشاره کردیم.

در ادامه آقای Tabata گفته اند که MP بر خلاف بازی های قبلی که برای جادو استفاده می شد، در اجرای حرکات ویژه موثر خواهد بود. اطلاعات منتشر شده در این رابطه اندک هستند اما گفته می شود که با MP می توان به حملات جاخالی داد و از آسیب دیدین جلوگیری کرد.

همچنین قابلیت احضار که یکی از ویژگی های نمادین Final Fantasy است، فقط توسط Noctis قابل استفاده خواهد بود.

Final Fantasy 15 برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید