مدت زمان اهدا هدایای کریسمس GTA Online به خاطر مشکلات PSN و Xbox Live تمدید شد

۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳

همانطور که مطلع هستید متاسفانه هکرها حملات سنگینی را طی این یکی دو روز گذشته به شبکه های PlayStation Network و Xbox Live کرده اند. شرکت Rockstar Games به همین خاطر مدت زمان اهدا هدایای کریسمس GTA Online را که شامل بسته ‘Festive Surprise’ می شود تمدید کرده است. این اقدام حرکت پسندیده ای از سوی سازندگان قلمداد می شود و اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسئله را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

شرکت Rockstar به خاطر مشکلات پیش آمده در شبکه های آنلاین مخصوص Xbox و Playstation، دست به چنین کاری زده است تا هواداران بتوانند این بسته را تهیه کرده و از آن لذت ببرند. ‘Festive Surprise’ محتویات مختلفی را در خود دارد، از اسلحه گرفته تا لباس های مختلف که همگی با مضمون کریسمس ایجاد شده اند. هنوز معلوم نیست که این مدت تمدید شده چقدر می باشد پس توصیه می کنیم در اولین فرصت، زمانی که با کنسول خود به PlayStation Network یا Xbox Live وصل شدید، اقدام به دانلود این محتویات رایگان کنید.

GTA Online بخش چند نفره بازی GTA V قلمداد می شود و شما می توانید هم اکنون آن را بر روی کنسول های PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One تجربه کنید. نسخه PC نیز در راه است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید