ساخت بازی انحصاری Deep Down هنوز هم ادامه دارد | انتشار تصاویری جدید از این عنوان

۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷

بعد از مدت ها سکوت ما مجددا  شاهد بازگشت یکی از پروژهای شرکت Capcom، برای کنسول Playstation 4 هستیم. امروز تصاویر جدیدی از بازی Deep Down منتشر شده است که مکانی تحت عنوان “Green Dungeon” را نشان می دهد. به نظر می آید که این سیاهچال، بر اساس عنصر آب ساخته شده باشد چرا که در گذشته ما شاهد آتش و یخ بودیم. برای تماشای تصاویر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Kazunori Sugiura به تازگی در سایت توئیتر اعلام کرده بودند که سازندگان آخرین کارهای خود را هم در سال 2014 برای بازی Deep Down انجام دادند. با اینکه بیشتر تمرکز بر روی بخش چند نفره بوده است، باس فایت ها نیز مورد قضاوت آقای Yoshinori Ono قرار گرفتند. ایشان همچنین اعلام کرده اند که تیم سازنده در سال 2015 تمام تلاش خود را خواهد کرد تا اینکه نیازهای هواداران بر آورده شود.

Deep Down یک بازی نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت Capcom ساخته شده و به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی Playstation 4 منتشر خواهد شد. این بازی به صورت تک نفره طراحی شده است اما بخش چند نفره ای را هم در خود دارد که مشابه بازی های Demon’s Souls ،Dark Souls و Dark Souls II می باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید