5 بازی انحصاری و مورد انتظار Xbox One برای سال 2015

۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۳

مسلما شما هم به مانند بسیاری دیگر از گیمرها برای سال 2015 هیجان زده اید. سازندگان و افراد صنعت بارها اعلام کرده اند که 2015 یکی از برترین سال ها برای صنعت بازی های ویدئویی خواهد شد و در آن هم شکی نیست؛ بازی های انحصاری زیادی از دو شرکت سونی و مایکروسافت برای کنسول های نسل هشتمی شان تهیه شده است. سونی با The Order: 1886, Uncharted 4 و Bloodborne خودش را برای رقابت سرنوشت ساز نسل آماده می کند و مایکروسافت هم عناوین مخصوص خود را در چنته دارد. در ادامه مطلب، نگاهی کوتاه خواهیم داشت به 5 بازی انحصاری Xbox One که در سال 2015 عرضه می شوند.

5- Fable Legends

این بازی ترکیبی از داستان های مهیج، مبارزات فوق العاده و ماجراجویی های قهرمانی به همراه قابلیت های نسل بعدی کنسول Xbox One می باشد. عنوان توسط Lionhead Studios ساخته و توسط Microsoft Studios عرضه خواهد گردید. سبک بازی به مانند عناوین قبلی سری، نقش آفرینی بوده و بازیکنان را به تجربه بازی در دو حالت تک نفره و چند نفره تیمی (co-op) دعوت می کند.

4- Crackdown

از این بازی می توان به عنوان یکی از آثار متفاوت نسل یاد کرد؛ Crackdown شهری را نشان می دهد که در آن پلیسی با گروه های جنایتکار سر و کار دارد، بازی به مانند نسخه قبلی دنیای آزاد بوده و تجربه ای را به شما ارائه می دهد که از هیچ بازی دیگری در این ژانر ندیده اید. این بازی توسط سازنده اصلی یعنی Dave Jones به صورت انحصاری برای Xbox One توسعه می یابد.

3- Halo 5: Guardians

343 Industries عنوان Halo 5: Guardians را در پاییز 2015 عرضه خواهد کرد و برای باری دیگر، تکامل را به مبارزات شوتر باز می گرداند. تیم شما بهترین اسلحه تان خواهد بود. بخش چند نفره بازی شامل حالت میدانی شده و قابلیت های اسپارتانی جدیدی در بازی دیده می شود؛ خود را برای قسمت بعدی در مجموعه Halo آماده کنید.

2- Scalebound

از طرف سازندگان Bayonetta 2 و MGS: Revengeance، این بار با Scalebound که یک عنوان فانتزی است، همراه باشید. در بازی جدید Platinum Games، شما در نقش یک ماجراجو قرار گرفته و با هیولاها و موجودات وحشتناکی رو به رو میشوید که از آن ها می توان به یک اژدهای سهمگین اشاره داشت. پیوندی که میان شما و این هیولا شکل می گیرد، برای نجات هر دو جهان حیاتی خواهد بود.

1- Quantum Break

براستی که کوانتوم می شکند! Quantum Break یک تجربه انقلابیست که در میان سریال ها و بازی های ویدئویی رابطه ای را ایجاد خواهد کرد. Remedy Games به شما یک بازی اکشن در حالت سریع السیر را ارائه می دهد که در آن، زمان را دستکاری کرده و آن را تغییر می دهید تا زنده بمانید. قدرت های منحصر به فرد بدست آورید و با دشمنان رو به رو شوید. صحنه های نابودیِ حماسی که در زمان متوقف شده اند، میدان بازی شما خواهند بود.

Xbox One عناوین انحصاری متفاوت و خوبی را در سال 2015 به طرفداران ارائه می دهد و می تواند رقابتش را با سونی ادامه دهد؛ البته از یاد نبریم که ممکن است مایکروسافت در حال تدارک بازی های انحصاری دیگری باشد که هنوز آن ها را معرفی نکرده است، همین حرف در مورد سونی و کنسول PS4 صدق میکند، پس باید همچنان منتظر باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید