Star Wars: Knights of the Old Republic برای اندروید منتشر شد

۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۵

آیا از یک تلفن هوشمند و یا تبلت با سیستم عامل اندروید بهره می برید و عاشق بازی های موبایل هستید؟ امروز خبر بسیار خوشی برای شما داریم چرا که Star Wars: Knights of the Old Republic، به عنوان یکی از درخشان ترین عناوین نقش آفرینی تاریخ بازی های ویدئویی، برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

Star Wars: Knights of the Old Republic در گذشته برای سیستم عامل iOS منتشر شده بود و ما امروز شاهد نسخه اندروید آن به قیمت 4.99 دلار در Google Play هستیم. بازی نامبرده در سبک نقش آفرینی می باشد و توسط استدیو Aspyr ساخته شده و LucasArts هم نقش ناشر را دارد. بازی که نسخه اصلی آن توسط استدیو شناخته شده BioWare تولید شده است.

داستان Knights of the Old Republic در 4,000 سال قبل از ظهور Galactic Empire دنبال می شود. Darth Malak که در گذشته به عنوان شوالیه سابق Jedi شناخته می شده و دستیار Darth Revan بوده، حال به نیروهای Sith ملحق شده و جنگی تمام عیار را بر علیه نیروهای Republic راه انداخته است. جنگی که باعث کشتار نیروهای Jedi شده و برخی هم که زنده مانده اند، با دشمنان متحد شده اند.

در Star Wars: Knights of the Old Republic شما می توانید شخصیت مورد علاقه خودتان را بسازید و سرنوشت داستان بازی را با انتخاب های خودتان رقم بزنید. در آخر هم نظر شما را به تصاویر این عنوان جلب می کنیم:

0
0