اولین تریلر گیم پلی از بازی استراتژیک Etherium منتشر شد | جنگ تمام عیار برای ماده ای ارزشمند

۳ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

استدیو Tindalos Interactive با همکاری شرکت Focus Home Entertainment به عنوان ناشر، امروز اولین تریلر از گیم پلی بازی Etherium را منتشر کرده اند. این بازی که در سبک استراتژیک همزمان می باشد، واحدهای بسیاری را در گیم پلی خود دارد و قرار است که به ریشه های این سبک بازگردد. در Etherium سه فرقه با یکدیگر سر منابعی با همین نام Etherium می جنگند. برای تماشای این تریلر مهیج 4 دقیقه ای با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که گفتیم این تریلر واحدهای متنوعی را در کنار ماشین آلات غول پیکر نشان می دهد. بازی Etherium بسیار سعی می کند که همانند Starcraft به معنای واقعی، سبک استراتژیک همزمان را پیاده سازی کند و در این میان ما شاهد یک سری عناصر جدید خواهیم بود که بخشی از آن را تغییرات آب و هوایی نشان می هد. به عنوان مثال در میدان جنگ ناگهان یخبندان و طوفان های شن ایجاد می شوند که مبارزات را دستخوش تغییر خواهند کرد. همچنین نیروهای فضایی و زمینی، هر دو به یک اندازه مهم خواهند بود و شما باید نهایت استفاده را از هر دو ببرید تا اینکه پیروز شوید.

از بخش های این بازی می توان به Conquest اشاره کرد که به شما اجازه راه انداختن جنگی در حد وسعت یک کهکشان را خواهد داد. شما در این قسمت شاهد عناصری مانند حرکات نوبتی و یک سری عنصر کوچک دیگر خواهید بود که گیم پلی را مشابه Sins of a Solar Empire یا the Total War می کند. شما می توانید نیروهای خود را آماده کنید، از مناطق دشمنان جاسوسی کنید و تک تک سیاره های آنان را تسخیر کنید. این بخش برای هواداران گیم پلی های استراتژیک 4X بسیار جذاب جلوه خواهد کرد.

Etherium در اوایل سال 2015 به صورت انحصاری برای PC منتشر خواهد شد و شما می توانید در حال حاضر آن را به قیمت 26.99 پیش خرید کنید.

[jwplayer mediaid=”198040″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید