گیفت کارت
گیفت کارت

قابلیت cross-buy برای Resident Evil HD تنها برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند ممکن است

۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۹

نسخه جدید اولین عنوان در سری بازی Resident Evil، سال بعد برای PC و کنسولها عرضه خواهد شد اما کنسولهای سونی در میان از مزیت cross-buy نیز بهره می برند. البته نکته مهم اینجاست که چنین چیزی فقط برای افرادی مقدور است که بازی را پیش خرید کرده اند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قابلیت Cross-buy معمولا برای بازی هایی در نظر گرفته می شود که خریداران می خواهند آن را برای کنسولهای PlayStation خود تهیه کنند. چنین چیزی باعث می شود که شما تنها یک نسخه از بازی را تهیه کنید اما می توانید بر روی کنسول دیگر خود نیز آن عنوان را به صورت رایگان دریافت کنید. حال فرقی نمی کند این نسخه PS3 باشد یا PS4.

معمولا اگر یک بازی از چنین قابلیتی پشتیبانی کند، آن را به صورت رایگان ارائه خواهد کرد اما شرکت Capcom خواستار تغییر چنین چیزی با بازی Resident Evil HD است. در صفحه مخصوص فروش این بازی، مسئله ای که به آن اشاره کردیم تایید شده است و شما با پیش خرید بازی، علاوه بر بهره مند شدن از قابلیت Cross-buy، یک تم رایگان PS3 هم دریافت خواهید کرد.

Resident Evil HD یک عنوان بازسازی شده از نسخه GameCube می باشد. گرافیک آن از جهات بسیاری بهبود یافته و از رزولوشن 1080p نیز بهره می برد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید