Persona 5 در جشنواره Jump Festa غایب بود | انتشار اطلاعات بیشتر در سال 2015

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۵

جشنواره Jump Festa شاید رویدادی مخصوص انیمه های ژاپنی و مانگا باشد اما این مسئله مانع شرکت Square Enix نشد تا اینکه تریلری جدید را از بازی Final Fantasy XV منتشر کند یا اینکه Bandai Namco بازی Digimon Story: Cyber Slueth را نمایش دهد. در این میان متاسفانه جای خالی Persona 5 حس می شد. بازی که اطلاعات منتشر شده از آن بسیار اندک هستند اما هواداران بسیاری دارد که بی صبرانه منتظر اخبار جدید می باشند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

جدیدترین بازی شرکت Atlus یعنی Persona 5، حکم بازی ‘Last Guardian’ را برای جشنواره Jump Festa داشت بدین معنی که خبری از تریلر یا اخباری جدید پیرامون آن نبود. صرفا همین قدر می دانیم که بازی نامبرده در سال 2015 برای دو کنسول PlayStation 3 و PlayStation 4 منتشر خواهد شد. با این حال آقای Katsura Hashino به عنوان تهیه کننده، در یک مجله ژاپنی اعلام کرده اند که “در سال جدید، ما شاهد انتشار اطلاعات بیشتری خواهیم بود”.

انتشار اطلاعات در سال بعد معانی مختلفی دارد. می تواند یک هفته قبل از عرضه بازی باشد یا اینکه در کنفرانس مخصوص Persona که 5 فوریه برگزار می شود.

0
0