امارت گران قیمت Markus Persson هم در دنیای Minecraft ساخته شد

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴

امارت جدید آقای Markus “Notch” Persson، که به عنوان خالق بازی Minecraft شناخته می شوند، واقعا حیرت انگیز است. خانه ای عظیم که در منطقه Beverly Hills قرار گرفته است. حال یکی از بازیکنان Minecraft، این خانه را به صورت کامل ساخته و شما می توانید ویدئو آن را در ادامه مطلب دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

ساخت این خانه در Minecraft توسط کاربری به نام Dan Bovey صورت گرفته است. او حتی قصد دارد تا نسخه قابل بازی آن را برای دیگران هم در صفحه Planet Minecraft منتشر کند. ویدئو موجود در آخر این بخش را مشاهده کنید و جزئیات بسیار دقیق این امارت را در دنیای Minecraft نظاره گر باشید.

طبق گزارش سایت Polygon، خرید این خانه 70 میلیون دلاری، حتی از رکورد پول های خرج شده توسط Beyonce و Jay-Z برای خرید ملک هم گذشته است. خانه ای که خریداری شده است کاملا از مبلمان لوکس و قفسه هایی پر از مشروبات الکی گران قیمت Dom Perignon بهره می برد. این خانه دارای یک در شیشه ای ۵۴ فوتی است که در صورت بازکردن آن، شما می توانید با یک iPad، فواره های درون استخر را کنترل کنید و از مناظر محیط اطراف لذت ببرید. مناظر اشاره شده مرکز شهر Los Angeles و بخشی از اقیانوس آرام را شامل می شود.

استدیو Mojang که سازندگان بازی Minecraft در آن حضور داشتند، در ماه سپتامبر امسال، به قیمت ۲٫۵ میلیارد دلار به شرکت مایکروسافت فروخته شد و آقای Persson در این میان ۷۰ درصد سهم داشتند. با این حساب او حدودا ۱٫۷۵ میلیارد دلار را از این معامله بدست آورده است.

[jwplayer mediaid=”197953″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید