Norman Reedus: صحنه های مهم در Silent Hills هنوز ضبط نشده اند

۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰

در ماه آگوست امسال بود که آقایان Hideo Kojima و Guillermo del Toro همگان را با معرفی بازی Silent Hills و دمو بسیار ترسناک P.T حیرت زده کردند. در حال حاضر اطلاعات بسیار اندکی از این بازی منتشر شده است و صرفا در حد همان دمو می باشد به علاوه اینکه آقای Norman Reedus، بازیگر محبوب سریال The Walking Dead هم در ساخت بازی حضور دارند. امروز یک سری توضیحات اندک از Silent Hills منتشر شده است که دانستن آنها خالی از لطف نیست. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Reedus که این روزها با سریال The Walking Dead شهرت زیادی کسب کرده اند، اخیرا در سایت Reddit، یک جلسه سوال و جواب با حضور هواداران داشتند. در میان سوالاتی که اکثرا هم پیرامون سریال اشاره شده بود، عده ای وضعیت مراحل ساخت بازی Silent Hills را جویا شدند. همانطور که می دانید، رهبری این پروژه بر عهده آقای Hideo Kojima است و ایشان علاوقه بسیاری به مخفی نگاه داشتن اطلاعات بازی خود دارند تا اینکه بعدا همگان را غافلگیر کند. آقای Reedus صرفا گفته اند:

من بسیار هیجان زده ام که بخشی از پروژه Silent Hills را بر عهده گرفته ام. Hideo Kojima و Guillermo del Toro در کاری که انجام می دهند یک نابغه هستند. ما هنور چیزهای سنگین را ضبط نکرده ایم.

دمو P.T همینطوری هم بسیار ترسناک بود و صحبت های ایشان هم می تواند سندی بر این باشد که بدترین کابوس های شما هنوز در راهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید