آماری جدید از Destiny منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۳

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی بانجی سازنده عنوان Destiny، این عنوان را تا به حال 13 میلیون نفر تجربه کرده اند و بیش از 500 سازنده برروی آن کار کرده اند. با اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب همراه ما شوید.

این مهم را بانجی به صورت رسمی اعلام کرده است. همچنین در گزارش منتشر شده از آنها، اطلاعات یشتری نیز منتشر شده است. اگر بخواهیم بگوییم دقیقا چند نفر این عنوان را تجربه کرده اند، باید بگوییم این مقدار برابر با 12,869,066 می باشد.
این مقدار بازیکن، 22,932,276 Guardians را تا به حال ساخته و در مجموع 872,404,449 ساعت به بازی کردن پرداخته اند. در حال حاضر، بیش از 500 توسعه دهنده در حال توسعه این عنوان هستند. گرچه بانجی مشخص نکرده از این میزان توسعه دهنده، چند نفر برروی بازی اصلی و چند نفر برروی بسته های الحاقی آن کار می کنند.

تا به حال بازیکنان 769 بار به Crota’s End رفته اند و آن را غارت کرده اند. آخرین باس Vault of Glass نیز تا به حال 2.4 میلیون بار کشته شده است.
اما بانجی چیزی در مورد میزان فروش نگفته است و فقط ناشر این عنوان، اکتیویژن، گفته است که Destiny پرفروش ترین فرنچایز جدید در آمریکا بوده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید