گیفت کارت
گیفت کارت

با موضوع آموزشی؛ بازی آنلاین “رایمون” به کمک دانش‌آموزان آمد

۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۷

زی رایانه‌ای “رایمون” در سبک آموزشی به نویسندگی ناصر داوری برای کاربران در گروه سنی 7+ ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بازی آموزشی آنلاین، مقطع تحصیلی اول تا ششم ابتدایی را پوشش می دهد و اکنون 150 نفر عضو ثابت دارد.
بازی رایانه ای “رایمون” بر اساس کتاب‌های تحصیلی دانش آموزان طراحی شده و با تغییر کتاب های درسی سوالات مطرح شده در بازی نیز به روز می شود.
بازی رایانه ای رایمون سامانه ای آموزشی- تفریحی است که جدیدترین متدهای آموزشی را به خدمت دارد تا امر یادگیری را برای افراد ساده تر و جذاب تر کند. این سیستم جدید آموزشی فضایی گروهی، صمیمی و لذت بخش بوجود می آورد و در آن، مفاهیم عمومی و تخصصی را به دوستداران علم تقدیم می کند.
در واقع رایمون محیطی بسیار سرگرم کننده و جذاب است که یادگیری مطالب لازمه برای افراد مختلف را آسان می کند. در محیط رایمون گیم، کاربران طی انجام بازی های آنلاین سه بعدی و پرداختن به فعالیت گروهی با دوستان خود موفق می شوند مطالب درسی، اطلاعات عمومی، ورزشی، فرهنگی، هوش و غیره را فرا گیرند.
بازی رایمون، آنلاین و یکپارچه به مدیریت ناصر داوری تولید و به مرحله اجرا رسیده است. در این بازی مخاطبین تجربه ای بی نظیر از هیجان بازی اکشن آنلاین گروهی را تجربه می کنند که این هیجان با آموزش مطالب مفید و کاربردی تلفیق شده است.
بازی رایمون به عنوان بازی آموزشی گروهی آنلاین برای همگان قابل استفاده است. هزاران مطلب آموزش درسی و اطلاعات عمومی به صورت طبقه بندی شده برای تمام سنین در این بازی گنجانده شده است که در طی انجام بازی از بازیکنان پرسیده می شوند. بازیکنان برای انجام ماموریت ها و رقابت با دوستان خود مجبور به پاسخگویی این سوالات هستند تا به مراحل بالاتر دست پیدا کنند. مراحل جنگل، روستای سرسبز، مسیر های فضایی، سالن کتابخانه و بسیاری محیط های زیبا و جذاب دیگر در بازی موجود است که رقابت آنلاین در آنها بسیار هیجان انگیز است.
بازی رایانه ای “رایمون” دارای مجوز تولید و نشر از بنیاد ملی بازی های رایانه ، مجوز وزارت آموزش و پرورش و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی است.
کاربران برای استفاده از این بازی می توانند به نشانی www.raymongame.com مراجعه کنند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید