گیفت کارت
گیفت کارت

مجموعه بازی های Telltale Games برای Xbox One منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۲

بازی های ساخته شده توسط Telltale Games، همگی داستان محور و چند قسمتی هستند. برخی تازه می خواهند عناوین این استدیو را تجربه کنند و مسلما دنبال یک بسته کامل هستند که تمامی قسمت ها را در بر گیرد. کنسول نسل هشتمی Xbox One در حال حاضر یکی از بهترین پلتفرم ها برای این کار است زیرا باندل بسیار خوبی امروز برای آن عرضه شده. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بسته Telltale Game Collection شامل چهار بازی کامل استدیو Telltale Games می باشد که عبارتند از: The Walking Dead (فصل اول و دوم)، Game of Thrones – A Telltale Games Series، Tales From the Borderlands و The Wolf Among Us.

دو عدد از این بازی ها، یعنی Game of Thrones و  Tales From the Borderlands، فقط قسمت اول آنها منتشر شده است. بسته ای که شما تهیه می کنید، Season Pass این عناوین را هم در خود دارد. به این صورت که هرگاه قسمت جدید منتشر شد، می توانید از داخل بازی قسمت های دیگر را دانلود کنید.

قیمت باندل معرفی شده 110 دلار می باشد در صورتی که اگر تک تک این بازی ها را از Store مخصوص Xbox One جداگانه خریداری کنید، 130 دلار برایتان تمام خواهد شد. پس با این حساب شما یک تخفیف 20 دلاری را فقط دریافت می کنید.

بسته Telltale Game Collection بازی جدید Minecraft: Story Mode را شامل نمی شود که به تازگی هم معرفی شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید