آیا The Last of Us 2 توسط ناتی داگ در حال ساخت است؟

۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴

عنوان The Last of Us توانست یک موفقیت بسیار بزرگی را در طول تاریخ گیم برای شرکت ناتی داگ داشته باشد و با کسب برترین جوایز در جشنواره های مختلف توانست یکی از برترین عناوین سال 2013 به شمار رود. با این حال ناتی داگ نمی تواند این عنوان را به راحتی رها کند و مسلما سعی می کند تا با جمع آوری ایده های جدید و برتر این سری را ادامه دهد.

حال امروز شواهدی به دست آمده است که نشان می دهد ناتی داگ هم اکنون علاوه بر ساخت عنوان Uncharted 4 در حال ساخت نسخه دوم بازی The Last of Us است. امروز یکی از طراحان سابق ناتی داگ یعنی Michael Knowland یک روزمره کاری از خود را منتشر کرد. نکته بسیار جالبی که در این روزمره به چشم میخورد، نام بازی The Last of Us 2 بود. او ادعا دارد در یک ماه گذشته بر روی The Last of Us 2 در حال کار بوده است.

آقای Knowland در ماه اکتبر در سال 2011 به ناتی داگ ملحق شد و بر روی عناوین شاخصی همانند 1 The Last of Us و Uncharted 4: A Thief’s End کار کرده است. در حال حاضر، ایشان در Avalanche Studios بر روی بازی Just Cause 3 در حال فعالیت است. Knowland در آپریل 2014 ناتی داگ را ترک کرد. خروج او به دنبال خارج شدن کارکنان عالی رتبه دیگر ناتی داگ از جمله کارگردان Uncharted 4 یعنی Justin Richmond، نویسنده ناتی داگ Amy Hennig، سرپرست هنرمندان Nate Wells و Todd Stashwick بود.

کارگردان اصلی The Last Of US یعنی آقای Neil Druckmann در آخرین مصاحبه خود اذعان داشته است که ساخت نسخه بعدی The Last of Us پنجاه پنجاه خواهد بود. همچنین ناتی داگ مدتی پیش اعلام کرد که در حال کار بر روی Uncharted 4: A Thief’s End و یک پروژه ویژه است. آیا این پروژه ویژه می تواند The Last of Us 2 باشد؟

تصویر روزمره کاری Michael Knowland را که در آن به The Last of Us 2 اشاره کرده است را می توانید در زیر مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید