سازنده Hellblade در مورد دلیل انحصاری بودن این بازی برای PlayStation 4 می گوید

۳۰ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۷

عنوان Hellblade یکی دیگر از بازی های انحصاری سونی برای سال 2015 می باشد که توسط Ninja Theory ساخته و عرضه خواهد شد. بازی بر اساس یک افسانه سلتی ساخته شده و داستان مبارزی به اسم Senua (شخصیت اصلی) را دنبال می کند. حال دلیل انحصاری بودن این عنوان برای PS4 مشخص شده است که می توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

همانطور که می دانید، کاور مجله کریسمس Official PlayStation Magazine به عنوان Hellblade تعلق دارد. در مقاله ای 12 صفحه ای و ویژه، شاهد بخشی بودیم که نویسنده از Dominic Matthews (مدیر ساخت Ninja Theory) در مورد دلیل عرضه زودتر بازی بر روی PS4 پرسید و ایشان گفتند:

به عنوان یک تیم کوچک، باید در انتخاب پلتفرمی که بر روی آن تمرکز داریم، دقت کنیم. PlayStation به ما این فرصت را می دهد تا بازی را آنطوری که خودمان درک کرده ایم، بسازیم. همچنین مسئله ویژه ای در مورد همکاری سونی با Ninja Theory وجود دارد؛ بازی Heavenly Sword (انحصاری PS3) میراثی دارد و من فکر می کنم جمع کردن دوباره آن تیم کنار هم، چیز خوبی است.

سازنده اظهار دارد که با Hellblade می خواهد یک عنوان مستقل AAA بسازد و صنعت بازی های ویدئویی را تغییر دهد. باید منتظر جزئیات و اطلاعاتی بیشتری در مورد بازی از سوی Ninja Theory باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید