آیا FAR CRY 5 در حال ساخت می باشد؟ | یوبی سافت است دیگر!

۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵

همانطور که در جریان می باشید حدودا نزدیک به یک ماه پیش بازی موفق Far Cry 4  توسط شرکت یوبی سافت روانه ی بازار و با اقبال بازیبازان نیز مواجه شد. اما اینطور که پیداست تیم سازنده (شرکت یوبی سافت) تصمیم بر ساخت و توسعه نسخه جدید FAR CRY با نام FAR CRY 5 دارد.

 بر اساس اطلاعات بدست آمده شرکت یوبی سافت درحال کار بر روی نسخه ی بعدی سری FAR CRY می باشد زیرا نظر سنجی مرتبطی نیز به تازگی از کاربران Uplay صورت گرفته و قرار شده است ۲۰ دقیقه از این وقت به نسخه ی بعدی Far Cry اختصاص یابد.  همچنین این امر بدیهی است که سازندگان برای ساخت بازی بعدی خود (بازی تیر اندازی) می بایست از نظر هواداران نیز استفاده کنند که همین موضوع به خودی خود منجر به بر آورده شدن انتظارات بسیاری از بازیبازان از FAR CRY 5 می شود. اما بازیبازان چگونه می توانند به ساخت نسخه ی بعدی FAR CRY کمک کنند؟ نخستین سوال در باره ی نسخه ی بعدی FC که مد نظر کارکنان یوبی سافت می باشد محیط رقم خودن FAR CRY 5 است که در آن نظر بازیبازان درباره محیط هایی همچون یک جنگل در پرو، جزیره  ای در سبک پارک ژوراسیک با وجود موجوداتی همچون زامبی و خون آشام ها در این جزیره پرسیده شده است. همچنین سازندگان می خواهند بدانند چه ویژگی های تازه باید به FAR CRY 5 راه یابد تا بخش داستانی آن را مناسب تر کند.

در پایان می بایست گفت تنها موضوعی که از این نظر سنجی می توان دریافت کرد این است که بازی FAR CRY 5 در حال ساخت است و احتمالا به زودی شاهد انتشار اولین اطلاعات رسمی از آن خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید