عذر خواهی مایکروسافت بابت مشکلات Halo: The Master Chief Collection با عرضه محتویات رایگان

۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰

بازی Halo: The Master Chief Collection زمانی که منتشر شد، امتیازات و نظرات درخشانی را از سوی منتقدین کسب اما همه موافق بودند که بخش آنلاین بازی به همراه یک سری مشکلاتی که داشت اصلا قابل چشم پوشی نیستند. به همین خاطر شرکت مایکروسافت قصد دارد با جوایز گوناگون از هواداران خود عذر خواهی کند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خانم Bonnie Ross به عنوان رئیس استدیو 343 Industries، بابت کیفیت نامناسبت Halo: The Master Chief Collection عذر خواهی کرده و توضیحاتی را در رابطه با نیاز به جلب رضایت هواداران ارائه کرده اند. به عنوان معذرت خواهی از هواداران سری Halo، مایکروسافت یک سری محتویات رایگان را قرار است در اختیار کاربران قرار دهد.

آن دسته از دارندگان کنسول Xbox One که بازی Halo: The Master Chief Collection را بین تاریخ های 11 نوامبر تا 19 دسامبر تجربه کرده اند، یک ماه اشتراک رایگان Xbox Live Gold را به همراه آواتار و طراحی نام مخصوص در بازی دریافت خواهند کرد.

همچنین سازندگان قصد ارائه محتویات جدیدی را برای The Master Chief Collection دارند. از میان آنها می توان به نسخه ارتقاء یافته بخش تک نفره Halo 3: ODST و نقشه Relic برای بخش چند نفره Halo 2: Anniversary اشاره کرد که هر دو با نرخ فریم 60 و رزولوشن 1080p اجرا می شوند. البته حالت Firefight از Halo 3: ODST را به خاطر یک مسائل حقوقی شاهد نخواهید بود. دو محتویات اشاره در بهار 2015 منتشر خواهند شد.

Halo: The Master Chief Collection در تاریخ 11 نوامبر به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی Xbox One منتشر شد اما از مشکلات فراوانی در بخش چند نفره رنج می برد. خانم Bonnie Ross هم به همین خاطر رسما معذرت خواهی کردند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید