ویدئو آغازین Resident Evil: Revelations 2 منتشر شد | هر “تر” ی الزما تروریست نیست

۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۴

امروز شرکت Capcom به عنوان سازنده و ناشر بازی Resident Evil: Revelations 2، ویدئو آغازین عنوان مذکور را منتشر کرده است. ویدئوهای آغازین هیچ گونه نمایشی از گیم پلی ندارند و چیزی هم از داستان لو نمی دهند اما می توانید با پیش زمینه داستان بیشتر آشنا شوید. برای دانلود ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تریلر با یک آگهی در رابطه با سازمان حقوق بشر TerraSave آغاز می شود و در آخر هم ما شاهد جمله مضحک “TerraSave، زیرا هر تر ی الزما تروریست نیست” هستیم. سپس ما با شخصیت های اصلی بازی یعنی Claire Redfield و Moira Burton آشنا می شویم که مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته و ربوده می شوند.

در بخش داستانی بازی Resident Evil: Revelations 2، شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند.

Resident Evil: Revelations 2 در اوایل سال ۲۰۱۵ برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می شود.

[jwplayer mediaid=”197501″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0