سخنانی در باره ی PS5 مطرح شد | کنسولی فیزیکی یا ابری ؟

۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۷

مسلما با به بازار آمدن هر نسل جدید از کنسول ها کسی نمی توانند آنها را آخرین سری از کنسول ها بداند. حداقل و با توجه به سخنان آقای Masayasu معاون اجرایی  Sony Copmputer Entertainment می توان دریافت نسل بعدی کنسول ها نیز برای  PlayStation یعنی PS5 نیز وجود خواهد داشت.

 ایشان به تازگی سخنانی را در باره ی کنسول های نسل نهمی بیادن کرده اند و در این زمینه افزودند حالت ساختاری PS5 مشخص نیست و ادامه دادند :

من فکر می کنم PS5 وجود خواهد داشت. با این حال نمی داند آن یک کنسول فیزیکی خواهد بود یا یک کنسول بر مبنای سیستم فضای ابری. اما اگر این تغییر شکل نیر رخ دهد ما بازی های PS5 را متولد خواهیم کرد این چیزی است که ما می خواهیم.

همچنین می بایست از بابت وجود نسل بعدی اطمینان داشت اما در حال حاضر برای سونی خیلی زود می باشد که شکل کنسول بعدی خود را مشخص کند. البته می بایست این موضوع را نیز در نظر گرفت که بر خلاف سخنان مطرح شده احتمالا در نسل بعدی کنسول ها نیز این دستگاه ها به شکل فیزیکی روانه ی بازار خواهد شد زیرا از هم اکنون تا ده سال آینده نیز بستره ی کار آمدی از خطوط تلفن برای حمایت از سیستم هایی که به طور کامل در شبکه ی ابری باشند وجود نخواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید