میاموتو سخنانی را در باره ی کنسول بعدی Nintendo مطرح کرد | ماریو جدید با کنسول جدید

۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۴

مسلما بازیبازان بسیاری هستند که می خواهند اطلاعتی را در باره ی سخت افزار کنسول جدید شرکت ژاپنی نیتندو بدست بیاورند. به همین دلیل آقای Miyamoto در محاصبه با پایگاه خبری ABC سخنانی را در باره ی کنسول جدید نیتندو و نسخه ی جدید بازی ماریو بیان کرده است. ایشان اعلام نمودند که در حال حاضر تمرکز این شرکت بر روی سخت افزار  Wii U می باشد ولی یک گروه مهندسی در حال کار بر روی ایده های جدید برای سخت افزار کنسول بعدی نیتندو هستند.

در ادامه ی سخنان ایشان با ABC وی خاطر نشان کرد در حال حاضر شرکت نیتندو در حال کار بر روی یک سخت افزار قوی تر از  Wii U برای سال آینده می باشد ولی تمرکز اصلی آنها بر روی Wii U است و گروهی در حال بررسی ایده های سخت افزار جدید می باشند. همانطور که در جریان می باشید کنسول Wii U در نوامبر سال 2012 روانه ی بازار شد اما متاسفانه بر اساس آمار منتشر شده در ما اکتبر 2014 تا کنون تنها 7.29 میلیون دستگاه از این کنسول به فروش رفته است. همچنین ایشان در ادامه افزود طرفداران می بایست برای تجربه ی نسخه ی جدید سری ماریو تا آمدن سخت افزار جدید صبر کنند :

از همان ابتدای ساخت شخصیت ماریو مردم او را با میکی موس مقایسه می کردند در حالی که میکی موس با هر تحول در انیمیشن تکامل یافته است. از همان ابتدا من نیز  می خواستم ماریو چنین شخصیتی در در دنیای دیجیتال باشد به شکلی که با هر تحول دیجیتال او نیز راه تکامل را طی کند. من فکر می کنم شما در سخت افزار جدید می توانید شاهد یک ماریو جدید با نگاه و شکلی متفاوت باشید.

در پایان تنها می بایست صبر کرد و دید که آیا شرکت نیتندو با سخت افزار جدید خود می تواند موفقیت های Wii را تکرار کند یا همانند سخت افزار Wii U به خواسته های بازیبازان در سراسر جهان نزدیک نخواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید