آپدیت های آینده GTA 5 احتمالا برای Xbox 360 و PS3 منتشر نشوند

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲

شرکت Rockstar Games در حال حاضر کاملا به پشتیبانی از نسخه های Xbox 360 و PlayStation 3 بازی محبوب Grand Theft Auto V متعهد است اما برخی از آپدیت های آینده این عنوان، ممکن است فقط برای Xbox One ،PlayStation 4 و PC منتشر شوند چرا که کنسول های نسل هفتمی کشش اجرای این آپدیت ها را ندارند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

GTA V برای کنسول های نسل هشتمی منتشر شده است و نسخه PC هم به زودی خواهد آمد. این سوال ذهن بسیاری از بازیکنان را مشغول کرده است که آیا این مسئله باعث بی اهمیت شدن نسخه های نسل هفتمی می شود؟ اعضای Rockstar در پاسخ به این سوال جواب منفی داده اند چرا که آپدیت Heists و محتویات مختلفی که برای کریسمس طراحی شده اند، همگی برای نسخه های Xbox 360 و PS3 نیز منتشر خواهد شد. با این حال Rockstar اعلام کرده است که برخی موارد مانند نمای اول شخص فقط بر روی نسخه های جدیدتر ممکن است. آنها گفته اند:

ما از بازیکنان و هواداران اولین نسخه های GTA V و GTA Online بسیار متشکریم و می خواهیم که تا حد ممکن، پشتیبانی از آنها دنباله پیدا کند. مسلما در آینده زمانی پیش خواهد آمد که کنسول های نسل قدیم به محدودیت هایی برخورد کنند و سخت افزار آنها نتواند از نظر فنی کشش لازم را ارائه کنند با این حال امیدواریم تا جایی که ممکن است، آپدیت ها را برای نسخه های اشاره شده هم منتشر کنیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید