با جدیدترین تصاویر از Evolve همراه ما باشید | غولی که به مانند یک شبح است

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

به تازگی جدیدترین هیولاهای بازی Evolve با نام Wraith معرفی شد و ما شاهد انتشار یک تریلر برای معرفی او هم بودیم. امروز ما یک سری تصاویر جدید از این بازی و مخصوصا Wraith بدست آورده ایم که می توانید همگی آنها را در ادامه مطلب تماشا کنید.

Wraith یکی از آن شخصیت های کلاس هیولا (Monster) می باشد که کنترل آن سخت خواهد بود زیرا از میزان سلامتی بسیار کمی بهره می برد. البته ضعف مهم Wraith فقط به میزان سلامتی او بر می گردد چرا که از بابت قابلیت ها، حملات خطرناک و مرگباری دارد. به عنوان مثال او با ایجاد ابر Supernova و حضور در آن، بسیار قدرتمند خواهد بود. البته شکارچیان می توانند با جت پک از محلکه بگریزند ولی ترکیب Supernova با قابلیت Abduction، که بازیکنان را باز هم به سمت ابر مذکور می کشد، می تواند بسیار مرگبار عمل کند. یکی از جذاب ترین قابلیت های Wraith هم Decoy است. با استفاده از این حرکت، چند بدل از هیولا ساخته خواهد شد و این مسئله می تواند برای رد گم کنی شکارچیان کاملا موثر باشد.

Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵  (مصادف با ۲۱ بهمن) برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این بازی از حالت آفلاین هم پشتیبانی می کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید