شما می توانید Evolve را به صورت آفلاین بازی کنید

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷

Evolve بازی بوده است که سازندگان اکثرا بر روی انجام آن به صورت چند نفره، آن هم آنلاین و با حضور دیگر دوستان تاکید کرده اند. با این حال همیشه یک سوال ذهن هواداران Evolve را درگیر خود کرده است: آیا می توان Evolve را به صورت آفلاین هم بازی کرد؟ امروز ما پاسخ این سوال را داریم و توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خوشبختانه اعضای استدیو Turtle Rock به عنوان سازندگان Evolve، بازی خود را طوری طراحی کرده اند که شما بتوانید به صورت آفلاین هم آن را بازی کنید. آقای Chris Ashton حتی اعلام کرده اند که “بازی به صورت تک نفره همیشه بخشی از Evolve بوده است و نحوه عملکرد آن تفاوتی با Left 4 Dead نخواهد داشت”.

Left 4 Dead از حالت آفلاین نیز پشتیبانی می کرد و شما می توانستید با دوستان خود، از طریق شبکه LAN هم بازی کنید یا اینکه از هوش مصنوعی در کنار خود بهره ببرید. آقای Ashton گفته اند:

مهم نیست که شما چقدر بخواهید تنها بازی کنید،  Evolve همیشه معنای واقعی خود را حفظ خواهد کرد. در ذهن ما حتی اگر هم هوش مصنوعی یک هیولا یا شکارچی را کنترل کند هیجان انگیز است.

بازی به صورت آفلاین، گزینه های جدیدی را هم به همراه خواهد داشت. مثلا دیگر شکارچیان همکار شما که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند را شما می توانید با انتخاب سریع کنترل کنید. حال برای بخش آفلاین کدام حالت توصیه می شود؟ Hunt یا Evacuation؟  آقای Ashton در پاسخ به این مسئله می گویند:

Evacuation بخشی است که شما بیشتر زمان خود را در آن صرف می کنید مگر اینکه بخواهید حالت های مخصوصی را تمرین کنید … ضمنان فراموش نکنید که اگر تصمیم گرفتید به گروه شکارچیان ملحق شوید، می توانید بین هم گروهیان خود جابجا شوید.

Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵  (مصادف با ۲۱ بهمن) برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

0
0