تریلر اکشن زنده The Order: 1886 را در اینجا تماشا کنید

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵

امروز شرکت Sony Computer Entertainment Japan یک تیزر تریلر جدید از بازی The Order: 1886 را منتشر کرده است که به صورت اکشن زنده تهیه شده. این بدین معنی می باشد که صحنه های انیمیشنی در تریلر وجود نداشته و همه چیز در دنیای واقعی به نمایش کشیده می شود. برای تماشای آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شاید اول کار متوجه نشوید مفهوم این فیلم چیست زیرا شما شاهد گزارشی خبری از یک محل ساختمان سازی در شهر لندن هستید. سپس گزارشکر به پیدا شدن اسکلت موجودی اشاره می کند که دو متر قد دارد و در زمان لندن ویکتوریایی زندگی می کرده است. اینجاست که خواهید فهمید این ویدئو چه چیزی را می خواهد بیان کند.

اسکلتی که در این ویدئو مشاهده می کنید، ساخته شده توسط هنرمند ژاپنی یعنی آقای Takayuki Takeya می باشد که در زمینه ساخت اکشن فیگور هم فعالیت دارند. این اسکلت طراحی واقع گرایانه و واقعا زیبایی دارد.

بازی The Order: 1886 که در در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ اسفند) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی Playstation 4 عرضه می شود، بازیکنان را در نقش یک سری از اعضای گروه شوالیه ها (Knight) قرار خواهد داد که مامور هستند تا اینکه گرگینه ها (Lycan) را از بین ببرند که موجودی دو رگه از ترکیب انسان و گرگ می باشند. این جانوران را ما برای اولین بار در نمایشگاه E3 2014 به طور کامل شاهد بودیم. سرعت بسیار زیادی دارند، وحشی هستند و بسیار بی رحمانه حمله خواهند کرد. از طرفی قهرمانان بازی با نوشیدن یک مایع به نام Black Water می توانند سلامتی خود را اضافه کنند یا اینکه آن را بهبود بخشند.

[jwplayer mediaid=”197401″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید