خالق Minecraft رکورد جدیدی را در خرید ملک های Beverly Hills ثبت کرد

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶

باورتان می شود که Minecraft با گرافیک مکعبی و نبود داستانی خاص، انقدر درآمد برای خالقش داشته باشد که روی عیان نشین های هنرمند آمریکا را کم کند؟ آقای Markus “Notch” Persson به تازگی ملکی را در منطقه مشهور Beverly Hills کشور ایالات متحده آمریکا، به قیمت 70 میلیون دلار خریداری کرده اند. طبق گزارش سایت Polygon، خرید چنین خانه ای حتی از رکورد پول های خرج شده توسط Beyonce و Jay-Z برای خرید ملک هم گذشته است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خانه ای که خریداری شده است کاملا از مبلمان لوکس و قفسه هایی پر از مشروبات الکی گران قیمت Dom Perignon بهره می برد. این خانه دارای یک در شیشه ای 54 فوتی است که در صورت بازکردن آن، شما می توانید با یک iPad، فواره های درون استخر را کنترل کنید و از مناظر محیط اطراف لذت ببرید. مناظر اشاره شده مرکز شهر Los Angeles و بخشی از اقیانوس آرام را شامل می شود.

خرید این خانه تنها در عرض 6 روز صورت گرفته آقای Persson هم تصاویر زیر را در سایت توئیتر منتشر کرده اند:

نمایی کلی از خانه

تصویر توئیت شده

استدیو Mojang که سازندگان بازی Minecraft در آن حضور داشتند، در ماه سپتامبر امسال، به قیمت 2.5 میلیارد دلار به شرکت مایکروسافت فروخته شد و آقای Persson در این میان 70 درصد سهم داشتند. با این حساب او حدودا 1.75 میلیارد دلار را از این معامله بدست آورده است.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید