اطلاعاتی از اولین DLC بازی Far Cry 4 منتشر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲

اولین DLC مخصوص Season Pass بازی Far Cry 4 قرار است که چالش های جدیدی را به این عنوان اضافه کند. اولین قسمت از DLC های در نظر گرفته شده، شما را باز هم به زندان مخوف سرزمین کیرات خواهد برد تا اینکه علاوه بر تقلا برای زنده ماندن در این جهنم سرد، تهدید های تازه ای را تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Far Cry 4: Escape from Durgesh قرار است در تاریخ 13 ژانویه 2015 (مصادف با 23 بهمن) برای تمامی پلتفرم ها منتشر شود. شما می توانید این DLC را به قیمت 10 دلاری خریداری کنید یا اینکه با تهیه Season Pass، تمامی DLC ها را به قیمت 30 دلار بدست آورید.

طبق توضیحات UbiBlog، این بسته ها یک سری چالش های زمانی را اضافه می کنند و در کنار آن، شما شانس خود را برای ورود به لیدربردهای جهانی امتحان خواهید کرد. برای اینکه قضیه داغ تر هم شود، این بسته ها دارای Permadeath خواهند بود. این بدین معنی می باشد که با آغاز هر چالش، فقط یک بار شانس این را دارید تا اینکه پیروز شوید در غیر این صورت پس از مرگ، کلا از رقابت حذف خواهید شد و خبری از آغاز مجدد نیست.

اگر این چیزها برای شما کافی نیست، بایستی بگوییم که شما بازی را بدون هیچ گونه تشکیلات و اسلحه ای آغاز می کنید و پس از به پایان رساندن هر بخش، لوازم موجود برای قسمت بعدی را دریافت خواهید کرد. دلیل چنین انتخابی این است که شما هر دور یک سری موارد را فرا گیرید تا اینکه در دورهای بعدی، از تجارب خود برای برای کسب رکورد بهتر تلاش کنید.

تمامی این چالش ها را شما می توانید به صورت تک نفره و یا co-op تجربه کنید.

بازی Far Cry 4 برای پلتفرم های PlayStation 3 ،PlayStation 4 ،Windows PC ،Xbox 360 و Xbox One منتشر شده است.

[jwplayer mediaid=”197353″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید