گیفت کارت
گیفت کارت

خالق Assassin’s Creed مشغول ساخت یک بازی تاریخی است

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲

آقای Patrice Désilets را احتمالا شما نیز می شناسید. خالق سری بازی Assassin’s Creed که ماه گذشته هم استدیو مستقل خود را با نام Panache معرفی کردند. از آن موقع تاکنون هیچ گونه خبری پیرامون پروژه جدید ایشان منتشر نشده است اما امروز بالاخره ما شاهد انتشار اطلاعاتی در رابطه با بازی جدید هستیم. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Désilets که در گذشته از یکی از رهبران سابق Ubisoft و THQ Montreal بوده اند، در اعلامیه جدید خود به سایت GameInformer، یک سری اطلاعات تازه را پیرامون بازی جدید خود در میان گذاشته اند. بازی جدید یک عنوان “اکشن تاریخی” می باشد که با عناصر سبک “بقا” ترکیب شده است. گزینه “بقا” هر چند جدید است اما یک بازی “اکشن تاریخی” شباهت بسیاری به سری Assassin’s Creed و حتی پروژه لغو شده 1666 دارد.

طبق توضیحات آقای Désilets، این بازی جدید یک عنوان مستقل کوچک برای دانلود نمی باشد. ایشان گفته اند:

مسلما من به عناوین AAA ایمان دارم. من کاملا به اصطلاح “بازی های ویدئویی” باور دارم و معتقدم که می تواند نیروی مثبتی در جوامع ما ایجاد کند. بازی AAA قدرتی دارند که هیچ چیز توان رقابت با آن را ندارد.

با این حساب آیا آقای Patrice Désilets، حق و حقوق ساخت بازی 1666 را پس گرفته اند؟ یا اینکه کلا از اول یک عنوان جدید را آغاز کرده اند؟ بایستی بیشتر منتظر بمانیم تا جواب نهایی را شاهد باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید