با GTA Online برف بازی نیز به Los Santos می آید | یک کریسمس فوق العاده

۲۸ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۹

هم اکنون Rockstar اطلاعات و تصاویر جدیدی را از  به روزرسانی جدید GTA Online که برای تمامی پلتفرم ها در اختیار هواداران خواهد بود را منتشر کرده است. همانطور که در جریان می باشید تا به این لحظه سلاح های جدید، وسایل نقلیه، لباس و خالکوبی در این به روز رسانی تایید شده اند و اینک نیز سیستم برف بازی برای کسانی که در ایام کریسمس به سیستم  GTA Online متصل می شوند قابل استفاده می باشد.

علاوه بر مطالب بالا اطلاعات بیشتری نیز در این باره و در مورد ویژگی های این جشن کریسمس منتشر شده است که به شرح زیر می باشد :

روز برفی :

کسانی که در آرزوی یک کریسمس سفید و برفی می باشند باید بداند آرزویشان به واقعیت بدل می شود. زیرا بنا بر پیش بینی ها در منطقه ی San Andreas ما شاهد چند روز برفی می باشیم. و شما باید آماده باشید تا با همراهانتان به مبارزه با گلوله های برفی بپردازید! اما می بایست مواظب این گوله های کوچک یخی نیز باشید زیرا بسیار خطرناک می باشند.

تعطیلات ویژه ی  کریسمس :

در روز 5 ژانویه چشم خود را به آسمان بدوزید زیرا در  Holiday Special Crate Drops  زیرا در این روز با موارد زیادی برا پر کردن لیست مورد نیازتان رو به رو خواهید شد. همانند چند تیشرت نادر GTA که ممکن است آنها را در تعطیلات آخر هفته ی Social Club سال گذشته از دست داده باشید و یا تعدادی تیشرت جدید که تا کنون در دسترس هواداران قرار نگرفته است.

هدیه های روز کریسمس :

در روز 25 دسامبر با هنگامی که آرامش در آپارتمانتان در شهر لوس سانتوس و در کنار درخت کریسمستان نشسته اید  خود را برای دریافت چند هدیه ی اضافی آماده کنید.

آتش بازی در سال جدید! :

شب سال نو را با صدای بلند و با پرتاب موشک و انفجار جشن بگرید! به همین منظور  Firework Launcher و Firework rocket ammo از شب کریسمس تا روز دوشنبه به بازی باز می گردند و در دسترس می باشند. و شما می توانید یکی از این سلاح ها را در شب کریسمس، روز کریسمس، شب سال نو و یا روز سال نو به صورت رایگان تهیه نمایید.

عکس بگیرید و جایزه برید :

عکس خانوادگی خود در کریسمس و یا یک ویدیو از یک مهمانی جنون آمیز سال نو در محل سکونتتان در Los Santos را که برگزار می کنید و وحتی هر کار هیجان انگیز، سرگرم کننده و یا قشنگ خود را تهیه نمایید و با آن در مسابقه ی #FestiveSurprise شرکت کنید. ما در ماه ژانویه پنج عکس یا ویدیو زیبا را انتخاب می کنیم و جایزه ی یک میلیون دلاری در دنیای GTA را به شخص برنده عطلا می نماییم. برای شرکت در مسابقه تا 5 ژانویه فرصت دارید و برای این کار #FestiveSurprise را در مطالب خود برچسب کنید.

تصاویر مربوط :

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید