گیفت کارت
گیفت کارت

Minecraft: Story Mode به عنوان جدیدترین بازی Telltale Games معرفی شد

۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷

امروز شرکت Telltale Games باز هم با معرفی یک بازی داستانی جدید به میان هواداران آمده است. دنیای جدیدی که Telltale آن را انتخاب کرده است تا اینکه داستان های آن را برایمان بازگو کند، کمی عجیب است زیرا اصلا تا به حالا چیزی به اسم داستان در آن مطرح نبوده! منظور ما بازی Minecraft است که به عنوان محبوبترین و پرفروشترین بازی شرکت Mojang شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Minecraft: Story Mode هم مانند تمامی عناوین Telltale Games، داستان محور است و بازی تماما با انتخاب های بازیکنان به پیش می رود. اولین قسمت از آن در سال 2015 منتشر می شود و سازندگان در بیانیه خود آورده اند:

بازی Minecraft: Story Mode شخصیت های جدیدی را با مضامین آشنا ترکیب خواهد کرد و تمامی آنها، از موارد خلق شده توسط جامعه Minecraft بدست آمده است. بازی که همچنان بر روی نسل های آینده هم تاثیر می گذارد.

در زیر شما شاهد مهمترین نکات Minecraft: Story Mode هستید:

  • Minecraft: Story mode یک عنوان داستانی است که توسط Telltale Games ساخته شده و در رابطه با بازی Minecraft می باشد.
  • Mojang و Telltale با یکدیگر و جامعه بازیکنان همکاری دارند تا دنیای این بازی جدید،مشابه Minecraft باشد.
  • اولین قسمت از این بازی در سال 2015 برای پلتفرم های PS3، PS4، Xbox 360، Xbox One، PC، Mac، iOS و اندروید منتشر خواهد شد.
  • Minecraft: Story Mode درست همانند The Wolf Among Us و The Walking Dead از چند قسمت مختلف تشکیل شده است که به مرور زمان منتشر می شوند.
  • سازندگان قصد ندارند که برای Steve، یک داستان “رسمی” بنویسند یا اینکه دنیای Minecraft را با ریز جزئیات شرح دهند.
  • The Minecraft 2 دروغی بیش نبوده است!

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید