Red Dead Redemption 2 احتمالا بازی بعدی Rockstar باشد | معرفی RDR 2 در سال 2015 ؟

۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۶

مسلما اکثر بازیبازانی که در نسل هفتم بازی های رایانه ای بر روی کنسول های خود به تجربه بازی Red Dead Redemption پرداخته اند خاطرات خوشی را از این بازی و قهرمان همیشه دوست داشتنی آن در ذهن دارند. حال و بنا بر اطلاعات منتشر شده در فضای مجای بازی بزرگ بعدی شرکت Rockstar  عنوان Red Dead Redemption 2 می باشد. زیرا امروز  Rockstar Games طی یک جلسه ی پرسش و پاسخ مطالبی را مرتبط با RDR 2 و بازی های مورد انتظار دیگر این شرکت اعلام کرد.

طی این جلسه ی پرسش و پاسخ طرفداران از سرانجام Red Dead Redemption پرسیدند که با پاسخی این چنینی مواجه شدند :

در گذشته نیز از ما ساخت نسخه ی جدیدی از سری های قدیمی Red Dead Redemption, Bully, و L.A. Noire  خواسته شده است، اما ما همواره در مورد ساخت دنباله ی این عناوین عجله نکرده ایم ولی این امر بدان معنا نیست که هرگز به دنبال ساخت آنها نخواهیم بود. بسیاری از طرفداران ما همواره این موضوع ( ساخت نسخه ی جدید عناوین ذکر شده ) را می خواهند و ما نیز از هواداران خود می خواهیم اینک نیز حمایت شگفت انگیز خود را از ما انجام دهند و منتظر باشید در سال 2015 شرکت Rockstar Games  آنچه که از بازی های این شرکت می خواهید را آورده است.

مسلما بازی Red Dead Redemption 2 از سوی Rockstar یک بازی شگفت انگیز در سراسر جهان می باشد زیرا فروش 13 میلیون نسخه ای Red Dead Redemption در مدت زمان انتشارش این بازی را به یکی از عناوین موفق Take-Two همانند Grand Theft Auto V تبدیل کرده است. علاوه بر این استودیو Rockstar San Diego که وظیفه ی توسعه و ساخت Red Dead Redemption را برعهده داشت در حال حاضر 35 فرصت شغلی جدید برای کار بر روی یک پروژه اعلام نشده برای کنسول نسل هشتمی و PC را ایجاد کرده است که همین امر به خودی خود می تواند موید ساخت RDR 2 باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید