بتا عنوان Evolve به Xbox One می آید

۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۷

یک نسخه بتا از عنوان Evolve در 15 ژانویه برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین، یک تست تکنیکی برروی PC و PS4 نیز برروی این بازی انجام خواهد گرفت. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نسخه بتا این عنوان، در 15 ژانویه در در دسترس خواهد بود و تمامی افرادی که حساب کاربری Gold شبکه Xbox Live را داشته باشند، می توانند این نسخه را تجربه کنند.

این نسخه از بازی، دارای ویژگی Hunt در بازی خواهد بود و به شما اجازه بازی کردن در نقش دو هیولا با نام های Goliath و Kraken را می دهد. همچنین، در این نسخه هر هشت شکارچی ( Markov, Maggie, Val, Hank, Hyde, Griffin, Lazarus, and Bucket ) قابل بازی هستند. تمامی 12 نقشه بازی در این نسخه بتا در دسترس است.

حالت Evacuation در 17 ژانویه به بتا بازی اضافه می شود.

برای کاربران PS4 نیز، از 16 ژانویه تمامی افرادی که به نسخه آلفا بازی دعوت شده بودند، می توانند در این نسخه شرکت کرده و یک نسخه تکنیکی از بازی را تجربه کنند که با بتا نسخه Xbox One متفاوت است.
نسخه PS4، حالت Evacuation را نداشته و دست آورد های شما به نسخه اصلی بازی قابل انتقال نیست.

کاربران PS4، به زودی ایمیل های دعوت به بازی را دریافت می کنند.
کاربران PC نیز، کسانی که عنوان های Left 4 Dead یا BioShock: Infinite را برروی Steam خریداری کرده بودند، به زودی ایمیل دعوت برای آنها ارسال می شود و تمامی ویژگی های آنها نیز مانند کاربران PS4 می باشد.
تمامی تست ها برروی این عنوان از 19 ژانویه شروع می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید