ویدئو: تولد 1 سالگی بازی DayZ

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۸

DayZ به عنوان یکی از مادهای بازی ARMA II، چندین سال است که در دسترس می باشد اما سال گذشته بود که استدیو Bohemia Interactive، بازی DayZ را به صورت مستقل ارائه کرد. بازی که به دفعات در لیست پرفروشترین های Steam قرار گرفت و میلیون ها نسخه هم فروش داشت. امسال اولین سالگرد عرضه بازی DayZ می باشد و سازندگان هم به همین مناسبت ویدئویی را منتشر کرده اند که می توانید در ادامه مطلب آن را دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازی DayZ برای همیشه فروش ضمانت شده ای نداشته است و سازندگان در ویدئویی که ابتدای متن خبر هم به آن اشاره کردیم کاملا در این رابطه توضیح می دهند. در این ویدئو ما شاهد آقایان Dean “Rocket” Hall (خالق DayZ که تا آخر این ماه Bohemia را به مقصد استدیو جدید تاسیس شده توسط خودشان ترک می کنند)، Brian Hicks به عنوان تهیه کننده و غیره هستیم.

آقای Hicks در رابطه با جذابیت حقیقی DayZ می گویند:

چیزی که DayZ را منحصر به فرد می کند این است که بیش از اینکه یک بازی باشد، ابزاری پویا برای تجارب مختلف است. مردم این بازی را با تصمیمات و حرکات خودشان شکل می دهند. هر دفعه که با یک شخصیت جدید شروع می کنید، هر دفعه که در یک سرور جدید ظاهر می شوید، تجربه متفاوتی خواهید داشت.

یاد آور می شویم که کناره گیری آقای Hall، مراحل ساخت و توسعه DayZ را کند نخواهد کرد و آقای David Durcak به عنوان مسئول پروژه جدید معرفی شده اند. اعضای Bohemia Interactive برنامه های ویژه ای برای بازی DayZ دارند که جزئیات آن در این بخش موجود است.

[jwplayer mediaid=”197182″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید