Frozen به LittleBigPlanet می آید

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵

جدیدترین انیمیشن شرکت والت دیزنی یعنی Frozen امسال اکران شد و درآمد بسیار بالایی را هم از فروش کسب کرد و موفق به جلب نظر مخاطبین بسیاری شد. امروز شرکت سونی برای علاقه مندان به این انیمیشن، که مشغول انجام بازی های LittleBigPlanet هستند، خبرهای خوشی دارد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت سونی امروز رسما بسته “Frozen Costume Pack” را برای سری بازی LittleBigPlanet معرفی کرده است. با تهیه این بسته، SackPerson شما تبدیل به یکی از شخصیت های انیمیشن Frozen مانند Elsa ،Anna و Kristoff خواهد شد. شما می توانید تک تک این لباس ها را به قیمت 2 دلار خریداری کنید. البته باندلی هم موجود است که تمامی لباس ها به قیمت 6 دلار ارائه می کند منتهی علاوه بر مواردی که اشاره شد، شخصیت Olaf را هم به صورت انحصاری در خود دارد. چنین حرکتی از سونی برای ترقیب مشتریان به خرید باندل، هوشمندانه و جالب می باشد.

شما می توانید شخصیت خود را تبدیل به ملکه یخ کنید اما محیط بازی هم بایستی با چنین شخصیتی همخوانی داشته باشد. خوشبختانه سونی یک کیت Winter Creator را به صورت رایگان منتشر کرده است و تمامی تنظیمات مورد نیاز شما برای تهیه یک فضای برفی را در خود دارد.

این اولین همکاری شرکت سونی و دیزنی برای انیمیشن Frozen نیست. در گذشته ما شاهد طرح Frozen برای کنسول نسل هشتمی PS4 در ژاپن نیز بودیم که می توانید آن را در اینجا مشاهده کنید.

تصویر تهیه شده از بسته معرفی شده، درون بازی LittleBigPlanet:

“Frozen Costume Pack”

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید