گیفت کارت
گیفت کارت

Grand Theft Auto: San Andreas 2 برای عرضه در سال 2015 معرفی شد

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱

بله! تیتر خبر را درست خوانده اید… اما بهتر است زودتر به شما بگوییم که این مسئله دروغ برتر این ماه رسانه بازی های ویدئوییست. البته ما هم میخواستیم با این تیتر کمی شما را هیجان زده (و اذیت کنیم)! در خبری که چندی قبل در وب سایت Grand Times منتشر شد، با متنی کاملا ادبی و بدون هیچ گونه مزاحی، GTA: San Andreas 2 برای انتشار در سال 2015 تایید شد. هم اکنون عده زیادی در حال به اشتراک گذاشتن این مطلب هستند و در این باورند که این بازی واقعا تایید شده است. برای جزئیات تکمیلی و اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید!

بیش از 42,000 نفر تا کنون این مطلب را به اشتراک گذاشته اند و هم اکنون این معرفی جعلی در توییتر پخش می شود! وب سایت Grand Times تنها چندین مقاله در سایت قرار داده و یکی از پست های ارسالی آن ها، برای تایید بازی GTA: San Andreas 2 بوده و بدیهیست که این مطلب تنها برای جلب توجه و جذب مخاطب برای این سایت نوشته شده است.

آن ها گفته اند که بازی در PlayStation Experience معرفی شده است و در سال 2015 برای Xbox One/PS4/PC عرضه خواهد شد! و هم چنین تصویری در این راستا با مطلب ارسالی، وجود دارد که آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید:

تصویری با کیفیت تر از شخصیت بازی CJ!!

پس اگر مطلبی در این باره در اینترنت خوانده اید، دل خود را خوش نکنید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید