تاریخ انتشار اولین قسمت از Life is Strange اعلام شد – تریلر جدید

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۷

امروز شرکت Square Enix و استدیو Dontnod Entertainment، به عنوان ناشر و سازندگان بازی Life is Strange، با انتشار یک تریلر جدید، تاریخ انتشار اولین قسمت از بازی مذکور را اعلام کرده اند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ 20 ژانویه (مصادف با 10 بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت 4.99 دلار منتشر خواهد شد. همچنین شما می توانید تمامی قسمت ها را در بسته “Complete Season” تهیه کنید که بعدا با قیمت 19.99 منتشر می شود. آن دسته از افرادی هم که بسته اول را تهیه می کنند و می خواهند که از قسمت دوم تا پنجم را کامل ادامه دهند، یک “Season Pass” به قیمت 16.99 نیز فروخته خواهد شد که می توانند آن را خریداری کنند.

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموش در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.

[jwplayer mediaid=”197122″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید