با توجه به Google، بیشترین جستجوهای سال 2014 کنسول ها برای Xbox One بوده است

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۷

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، می دانید که Google بیشترین بازی های جستجو شده را چندی قبل اعلام نمود. حال نوبت به بیشترین مشاهدات کنسول های بازی در این موتور جستجو رسیده است. دو هفته قبل اعلام شد که در موتور جستجوی Bing، کنسول XBO به عنوان دومین دستگاه (الکترونیکی) در مشاهدات کاربران ثبت شده و حال گوگل که بزرگترین موتور جستجوی جهان می باشد، اعلام کرده که Xbox One بیشترین آمار جستجو را در میان کنسول های بازی در سال 2014 داشته است. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

خبر جستجوهای بینگ توسط کاربران جدی گرفته نشد زیرا مایکروسافت صاحب این موتور جستجو است و می توانسته آمار را دستکاری کند (!) در میان تمامی دستگاه های الکترونیکی، Xbox One دارای رتبه 7 جستجو در گوگل می باشد و از آنجایی که این موتور دسته بندی “کنسول های بازی” را ندارد و کنسول PlayStation 4 جز 10 جستجوی برتر نبوده، می توان گفت که جایگاه بیشترین جستجوهای سال 2014 برای کنسول ها متعلق به Xbox One می باشد.

آیا این موضوعات اخیر در حال تغییر روند حرکت و موفقیت کنسول های نسل هشتم هستند (PS4 & Xbox One)؟ اگر اینطور باشد، این نشانه خوبیست چرا که رقابت در نتیجه به نوآوری و نوآوری در نهایت به مصرف کنندگان خرسند می رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید