Bandai Namco اطلاعات جدیدی در رابطه با شخصیت Ciri بازی The Witcher 3 منتشر کرد

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۳

در TGA 2014 شاهد تریلری تحت عنوان Elder Blood از بازی The Witcher 3: Wild Hunt بودیم و قبل از آن، سازنده بازی اعلام کرد که شخصیت قابل بازی دیگری نیز بغیر از Geralt وجود دارد؛ این تریلر مربوط به Ciri (یکی از شخصیت های اصلی بازی) بود و همچنین همانطور که مشخص است، او دومین کرکتر قابل بازی خواهد بود. حال Bandai Namco اطلاعات جدیدی را در مورد نقش Ciri در بازی ارائه داده است که می توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 در توضیحات ارائه شده، اشاره می شود که Ciri خون قدیمی و از دست رفته اِلف ها را در رگ های خود دارد و از این اصل و نسب است. همچنین این شخصیت توسط دو گروه Wild Hunt و امپراطوری Nilfgaard تحت تعقیب است.

تنها، قرار گرفته در دنیایی که ضعیفان را نابود می کند، Geralt of Rivia یک هیولاکش ماجراجویی ای را آغاز می کند که سرنوشت همه چیز را تعیین خواهد کرد. Ciri دختری با موهای خاکستری که در پیشگویی کهن آمده است، نواده یکی از خاندان های الف هایی می باشد که مدت هاست گم شده و از یاد رفته اند. این دختر زنده است و اسلحه ای قوی برای نابودسازی و یا احیای دنیایی که در آن زندگی می کند، محسوب می شود. این شخصیت توسط گروه Wild Hunt (شکار وحشی) که از سوارکاران وحشتناک با قدرت های مخرب زیاد تشکیل می شوند و همچنین امپراطوری Nilfgaard که هم اکنون قدرتمندترین قلمرو دنیا می باشد، تعقیب می شود. هر تصمیمی که بازیکن می گیرد، با عواقب مهلک همراه خواهد بود. شما می توانید دنیا را بگردید و Ciri نیز در همین دنیا با دشمنان خودش می جنگد.

CD Projekt Red از Ciri به عنوان یک شخصیت قابل بازی استفاده کرد تا بازیکنان بتوانند برخی از داستان را از دیدگاه او تجربه کنند اما در همین حین، داستان همچنان بر روی Geralt تمرکز دارد:

با داشتن یک داستان عمیق، CD Projekt Red تصمیم گرفت که معرفی یک شخصیت دیگر و گفتن داستان از دیدگاه او می تواند به تجربه کلی کمک شایانی کند. اضافه کردن Ciri به عنوان یک شخصیت قابل بازی چندین امکان داستانی را برای بازیکنان فراهم می کند. Ciri در بازی حضور دارد تا یک دیدگاه منحصر به فرد و متفاوت را بر روی داستان بازی ارائه دهد اما همچنان یک داستان جداگانه از ماجراجویی Geralt نخواهد بود. داستان The Witche 3 در مورد گرالت و جستجوی او در این دنیا، مبارزه با Wild Hunt و هم چنین پیدا کردن Ciri می باشد.

بهتر است قابلیت ها و عناصر گیم پلی شخصیت قابل بازی جدید را فراموش نکنیم:

جدا از فن شمشیرزنی شگفت آور، او قابلیت های منحصر به فرد دیگری نیز دارد؛ این شخصیت سریع و چابک است و همانطور که در تریلر دیده شد، می تواند غیب شود. اما مهم تر از همه، قدرتی نهفته و جادویی در وجود او قرار دارد که بعدا بیشتر در مورد آن خواهید فهمید.

 The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 19 مه (29 اردیبهشت 1394) برای PC/Xbox One/PS4 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید