بازی شتاب در شهر2 تابستان روانه بازار می شود

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۲

مدیر عامل شرکت آروین تک با بیان اینکه مراحل ساخت بازی رایانه ای شتاب در شهر2 (سرعت شکنان) اردیبهشت ماه 94 تکمیل می شود. گفت : این بازی تابستان روانه بازارگیم می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،”حسین احمدی” به مراحل تولید بازی رایانه‌ای “شتاب در شهر2” اشاره کرد و گفت : این بازی با نام (سرعت شکنان ) مراحل تولید را سپری می‌کند .

وی ادامه داد: مرحله ساخت بازی شتاب در شهر 2 اردیبهشت سال94 به اتمام می رسد و اولیل تابستان وارد بازار گیم می شود.

احمدی به تفاوت های بازی شتاب در شهر با سرعت شکنان پرداخت و افزود: در بازی شتاب در شهر2( سرعت شکنان) المان پلیس به بازی اضافه شده و داستان بازی غنی و شخصیت پردازی شده است.

مدیر عامل شرکت آروین تک ادامه داد: بازی شتاب در شهر 2 بر خلاف شتاب در شهر ،داستان محور است و کاربر از ابتدای بازی، یک داستان را پیگیری می‌کند. همچنین بازیکن می تواند هر مسیری را برای ادامه انتخا ب کند و ملزم به ادامه سیرخطی داستان نیست اما در پشت صحنه بازی یک داستان و روایت ماجراجویانه وجود دارد.

تولید کننده بازی رایانه ای شتاب در شهر به شخصیت‌های طراحی شده در بازی اشاره کرد و توضیح داد: امیر شخصیت اصلی داستان بوده و سعید دوست امیر است و سرهنگ نیز از دیگر کاراکتر های طراحی شده در این بازی است .

احمدی به تعقیب و گریز که در بازی وجود دارد اشاره کرد و افزود: در این بازی پلیس‌هایی وجود دارند که اگر بازیکن سرعت بیش از حد مجاز داشته باشد با او برخورد می کنند.

وی به با بیان اینکه در شتاب در شهر 2 کاربر درقالب شخصیت داستان بازی را ادامه می دهد، گفت: فضای طراحی شده در بازی، شهر تهران است و حدود 35ماشین ایرانی و خارجی در بازی وجود دارد.

تولید کننده بازی رایانه ای شتاب در شهر به ویژگی های بازی اشاره کرد و توضیح داد: این بازی با هیچ بازی خارجی قابل قیاس نیست به دلیل اینکه سبک بازی یونیک و منحصر به فردی است.

مدیر عامل شرکت آروین تک افزود: در این بازی سعی شده از نظر گرافیک و گیم پلی و فناوری ساخت بازی را در حدی پیش ببریم که بازی شایسته عرضه بین المللی باشد.

بازی رایانه ای شتاب در شهر 2(سرعت شکنان) به نویسندگی علی صادقی و مدیر طرح حسین احمدی با سبک ورزشی و مسابقات، پیشتر از شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز تولید دریافت کرد.

بازی رایانه‌ای “سرعت‌شکنان” با حمایت بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای در حال ساخت است و از فضای باز داستان برخوردار است و بازیکن را با خود درگیر اتفاقات می کند.

“شتاب در شهر” از دیگر محصول تولیدی شرکت آروین تک بوده که پیشتر ساخته شد و در بازار گیم با اقبال مخاطبان روبه رو گردید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید