Ubisoft: دارندگان Xbox One بروزرسانی 40گیگابایتی Assassin’s Creed: Unity را دانلود نکنند!

۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴

آیا شما هم از دیدن بروزرسانی 40 گیگابایتی بازی Assassin’s Creed: Unity شوکه زده هستید؟ بله اطمینان می دهیم که دچار حواس پرتی یا خطای دید نشده اید و واقعا بروزرسانی جدید دارای حجمی 40گیگابایتی بوده؛ اما این موضوع یک اشتباه فنی از سوی یوبی سافت می باشد.صاحبان Xbox One گفتند: به هیچ وجه بروزرسانی جدید Assassin’s Creed: Unity را تا زمانی که شرکت Ubisoft مشکل آن را حل نکرده، دانلود نکنید!

امروز یک بروزرسانی جدید با حجم 6.7 گیگابایت برای Xbox One در جهت رفع مشکلات درون بازی Assassin’s Creed: Unity منتشر شد اما چاره ساز که نشد هیچ، مشکل ساز نیز شد! Xbox One بازان زمانی که برای دانلود بروزرسانی اقدام کردند با بروزرسانی 40گیگابایتی روبرو گردیدند که باعث حیرت و تعجب آن ها شد.

ساعاتی بعد شرکت Ubisoft در وب سایت رسمی بازی Assassin’s Creed گفت:

بله این موضوع درست است.ما بروزرسانی 6.7 گیگابایتی منتشر کردیم اما طولی نکشید که گزارش هایی در خصوص حجم بیشتر از مقدار اعلام شده به دست ما رسید.از این رو تیمی را برای بررسی این گزارش مامور کردیم و آن ها نیز تایید کردند.

سخنگوی Ubisoft افزود:

متاسفانه این گزارش صحیح است.ما به جای این که بروزرسانی جدید را که برای رفع قسمت های آسیب دیده در بروزرسانی قرار دهیم، به اشتباه کل بازی را برای دانلود قرار داده ایم و به همین خاطر بازیبازان Xbox One، با حجمی 40 گیگابایتی روبرو شدند.خودمان هم قبول داریم که این اشتباه غیر حرفه ای از سوی ما غیر منتظره بود.ما به خاطر حجم دانلودی که از دست داده اید و وقتی که بیهوده صرف کردید از همه ی شما عذر خواهی می کنیم.

حال هر چه باشد این خطا رخ داده و شرکت یوبی سافت می بایست برای رفع و جبران اشتباه خود سریع دست به عمل بشود.اگر دیسک بازی را دارید، AC: Unity را از روی دستگاه خود پاک کرده و مجددا آن را نصب کنید.این کار حتما باعث راه اندازی دوباره و دریافت بروزرسانی 6.7 گیگابایتی خواهد شد.

سخنگوی یوبی سافت در انتها ذکر می کند که سخت در حال تلاش هستند و مذاکراتی را با مایکروسافت برای رفع مشکل و یافتن راه حل آغاز کرده اند و بزودی اطلاعات تکمیلی را اعلام خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید