بسته الحاقی Lord of the Hunt به عنوان Middle Earth: Shadow of Mordor مراحل جدیدی اضافه می‌کند

۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۷

اکثر عناوین و پروژه های شرکت Monolith در حال به اتمام رسیدن در سال 2014 هستند و یکی جدیدترین پروژه هایی که این شرکت هم اکنون در حال کار بر روی آن است بسته الحاقی ای جدید با نام Lord of the Hunt برای عنوان Middle Earth: Shadow of Mordor بر روی پلتفرم های Xbox one, PS4 و PC می باشد. این بسته الحاقی جدید تنها برای افرادی در دسترس می باشد که از قبل بسته الحاقی و یا نسخه Season Pass را خریداری کرده باشند.

در بسته الحاقی Lord of the Hunt شاهد Talion هستید که به (Torvin (Dwarven Hunter برای به اتمام رساندن مامورت های جدید می پیوندد. همچنین این امر باعث به وجود آمدن داستانی جدید، Nemes هدی جدید چون Beastmaster Warchiefs و Uruks می شود. اگر بازی را تجربه کرده باشید می دانید که این دسته دشمنان قابلیت راندن هیولاهای بزرگ و همچنین زدن ضربه های Combat در مقابل ضربه های هستند.

خوشبختانه در این بسته الحاقی، شما قادر هستید بر افراد “Wretched Graug” که تیکه های اسیدی بر روی دشمنان می پاچند، “stalk foes”و “Caragathها” را فرامانروای یا کنترل کنید. همچنین شما این توانایی را دارید که “Ghul Horde” خود را، به صورت شخصی آموزش و پرورش دهید.

علاوه بر این، این بسته الحاقی شامل مادهای جدید مسابقه، اسکین های جدید برای کرکترها، Epic Rune های جدید، تروفی و اچیومنت های جدید می شود. این بخش ها دارای بیشترین رای در میان طرفداران می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید