با جدیدترین تصاویر از The Witcher 3 همراه ما باشید | Ciri شخصیت قابل بازی است

۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۲

شرکت CD Projekt RED امروز با اطلاعات جالبی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt به جمع هواداران آمده است. اول از همه اینکه ما شاهد انتشار یک سری تصویر پانوراما از محیط های زیبا درون بازی به علاوه یک سری طراحی های اولیه هستیم. در ادامه سازندگان از دومین شخصیت قابل بازی هم رونمایی کرده اند که زیاد هم او را در تصاویر مختلف و مخصوصا تریلر اخیر دیده بودید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

CD Projekt Red تایید کرده است که شما می توانید در نقش Ciri نیز حضور پیدا کنید. البته اینطور نخواهد بود که کنترل بین این شخصیت و Geralt را دائما تغییر دهید اما در برخی از قسمت های داستانی، هدایت Ciri بر عهده شما خواهد بود. طبق توضیحات سازندگان، Ciri یک دختر با موهای خاکستری از نوادگان خونی الف ها می باشد که پیش گویی هایی هم پیرامون او صورت گرفته است. Ciri ارتباط احساسی با Geralt دارد و از طرف نیروهای Wild Hunt و امپرواطوری Nilfgaard تحت تعقیب می باشد.

آقای Robert Malinowski از CD Projekt RED گفته اند:

Ciri فقط در لحظه های خاصی قابل بازی خواهد بود. ما این شخصیت را معرفی کردیم تا اینکه بازیکنان بعدهای دیگری از داستان را شاهد باشند و این موضوع، بیش از پیش درگیر کننده جلوه کند. شما برای مدت زمان زیادی با او بازی نخواهید کرد اما از آنجایی که شخصیت مهمی دارد، فکر کردیم که این کار گزینه مناسبی برای ارتباط هر چه بیشتر بازیکنان با داستان می باشد.

ما Ciri را به خاطر یک بخش کمکی برای داستان معرفی می کنیم نه اینکه حضور او به بهانه گیم پلی باشد. سری  The Witcher همیشه در رابطه با شخصیت Geralt بوده است و این مسئله تغییر نکرده اما حضور Ciri باعث می شود که شما داستان را از بعد های دیگری هم تجربه کنید.

او یک اسلحه زنده است و همه می خواهند که او را کنترل کنند. او داستان و ماموریت خودش را دارد و فقط یافتنش موثر نخواهد بود. Geralt این فرد را از بچگی می شناسد. Ciri دستیار Geralt می باشد و او طوری آموزش دیده است تا اینکه تبدیل به یک جادوگر زن شود.

The Witcher 3 در ۱۹ مه (مصادف با ۲۹ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید