چگونه طرح تولد 20 سالگی PlayStation 4 را خریداری کنیم؟

۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۹

کنسول Playstation در 3 دسامبر بیستمین سالگرد ساخت خودش را جشن گرفت.اگر به یاد داشته باشید در همان روز شرکت سونی از طرح جدید PS4 که شبیه به کنسول به یادماندنی PS1 از نظر رنگ و مارک درج شده روی آن، رونمایی کرد و گفت که تعداد محدودی از این طرح برای فروش به صورت آنلاین گذاشته می شود.اما شاید از خود پرسیده باشید که چه گونه می توان کنسول را خریداری کرد! در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا نحوه سفارش کنسول را متوجه شوید.

ابتدا @GAMEDigital یا @PlayStationUK را در شبکه اجتماعی تویــیتر Follow کنید.به وب سایت رسمی سونی رفته و با کلیک بر روی شخصیت سمت راست وارد صفحه ای جدید شوید.در اینجا می بایست فرم روبرو را به طور دقیق تکمیل کنید.اگر شما یکی از 100نفر اولی باشید که اقدام به پر کردن این فرم می کنید بدون شک صاحب یک کنسول خاکستری Playstation 4 به قیمت £399.99 خواهید شد.

اما اگر جزو 100نفر اول نباشید، قرعه کشی بین تمامی متقاضین رتبه 100 به بعد صورت می گیرد و همه چی به شانس و اقبال شما بستگی دارد.برای کسب امتیاز بیشتر و بالا بردن شانس می بایست از cluesهای به دست آمده در توییت ها نهایت استفاده را ببرید که زمانش در زیر ذکر شده است.

دوشنبه 4pm
سه شنبه 5pm
چهارشنبه y 2pm
پنج شنبه 8am
جمعه 12pm

امیدواریم که شانس با شما یار باشد!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید