گیفت کارت
گیفت کارت

Raven’s Cry باز هم تاخیر خورد | عرضه در اواخر ژانویه

۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۱

جدیدترین بازی استدیو Topware یعنی Raven’s Cry، که از سبک اکشن نقش آفرینی و مضمون دزدان دریایی بهره می برد، تاخیر خورد. سازندگان این خبر تاخیر را در یک گزارش خبری اعلام کردند و ما شاهد تاخیر بازی مذکور، برای چندمین بار هستیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در بیانیه رسمی Topware آمده است:

ما گمان می کردیم که دزد دریایی تاریک و حماسی ما، برای عرضه در کریسمس آماده باشد تا اینکه شما آن را زیر درخت خود قرار دهید. با این حال ما هرگز نمی خواهیم که کم و کاستی برای کیفیت بازی وجود داشته باشد و قصد داریم تا به این بازی نقش آفرینی پیچیده، زمان بیشتری دهیم تا از همه چیز اطمینان خاطر حاصل شود. هر چه که باشد، ما مدیون شما هواداران عزیز هستیم و مدت زیادی را صبر کرده ایم تا اینکه چنین تجربه هیجان انگیزی را از دزدان دریایی به تصویر بکشیم.

در آخر Topware اعلام کرده است که ما به زودی شاهد نمایش های جدیدی از گیم پلی خواهیم بود. نسخه PC بازی Raven’s Cry در تاریخ 28 ژانویه 2015 (مصادف با 8 بهمن) منتشر خواهد شد. نسخه های PlayStation 3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارند اما قرار است که در بهار 2015 منتشر شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید